3430B2F620KTD
MFR.Part #
3430B2F620KTD
JLCPCB Part #
C6059294
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS