3430B2F56RTD
MFR.Part #
3430B2F56RTD
JLCPCB Part #
C5494710
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS