CPF0603B1K1E1
MFR.Part #
CPF0603B1K1E1
JLCPCB Part #
C2088911
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS