CRGH2010F169R
MFR.Part #
CRGH2010F169R
JLCPCB Part #
C3915861
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS