H4P196KDZA
MFR.Part #
H4P196KDZA
JLCPCB Part #
C1407177
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS