3430B2F43RTDF
MFR.Part #
3430B2F43RTDF
JLCPCB Part #
C5501948
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS