WK73S2BTTDR100F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR100F
JLCPCB Part #
C2523449
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS