LTR18EZPJ750
MFR.Part #
LTR18EZPJ750
JLCPCB Part #
C510231
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS