3430B2F3R6TDF
MFR.Part #
3430B2F3R6TDF
JLCPCB Part #
C6676285
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS