LTR18EZPFLR220
MFR.Part #
LTR18EZPFLR220
JLCPCB Part #
C4318998
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS