3430B2F2R4TDF
MFR.Part #
3430B2F2R4TDF
JLCPCB Part #
C6385189
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS