SMF382KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF382KJT
JLCPCB Part #
C4552508
Package
SMD,5.5x10.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 82kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5.5x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS