3504G3A14K7FTDF
MFR.Part #
3504G3A14K7FTDF
JLCPCB Part #
C6676476
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS