H857K6BYA
MFR.Part #
H857K6BYA
JLCPCB Part #
C1408491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS