3430B2F16KTD
MFR.Part #
3430B2F16KTD
JLCPCB Part #
C5501899
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS