3430B2F150KTDF
MFR.Part #
3430B2F150KTDF
JLCPCB Part #
C6411216
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS