H411R3BZA
MFR.Part #
H411R3BZA
JLCPCB Part #
C1408712
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS