3430B2F1K2TD
MFR.Part #
3430B2F1K2TD
JLCPCB Part #
C20471355
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS