3430B2F110KTDF
MFR.Part #
3430B2F110KTDF
JLCPCB Part #
C5494670
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS