CPF0805B1M96E1
MFR.Part #
CPF0805B1M96E1
JLCPCB Part #
C4143442
Description
-55℃~+155℃ 1.96MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS