3430A3F15RTDF
MFR.Part #
3430A3F15RTDF
JLCPCB Part #
C7180204
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS