3430A3F51RTDF
MFR.Part #
3430A3F51RTDF
JLCPCB Part #
C20438739
Description
-55℃~+155℃ 3W 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS