CPF0603B33RE1
MFR.Part #
CPF0603B33RE1
JLCPCB Part #
C2093634
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS