3430A3F270KTDF
MFR.Part #
3430A3F270KTDF
JLCPCB Part #
C20438296
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS