3430A3F200KTDF
MFR.Part #
3430A3F200KTDF
JLCPCB Part #
C7180210
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS