CRGH0805F13R3
MFR.Part #
CRGH0805F13R3
JLCPCB Part #
C4204828
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS