3430A3F130KTE
MFR.Part #
3430A3F130KTE
JLCPCB Part #
C20440996
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS