3430A3F130RTE
MFR.Part #
3430A3F130RTE
JLCPCB Part #
C5892314
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS