ERJ-B3BJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ6R8V
JLCPCB Part #
C4131700
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS