3430A2F3R9TD
MFR.Part #
3430A2F3R9TD
JLCPCB Part #
C6676204
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS