3430A2F2R0TDF
MFR.Part #
3430A2F2R0TDF
JLCPCB Part #
C6676193
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS