ERJ-B3BJ1R8V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ1R8V
JLCPCB Part #
C4237590
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS