3430A2F1R6TDF
MFR.Part #
3430A2F1R6TDF
JLCPCB Part #
C5892298
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS