H422KAYA
MFR.Part #
H422KAYA
JLCPCB Part #
C3427111
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS