3430A2F100KTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A2F100KTD
JLCPCB Part #
C5892288
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS