TPLNZ8F5V1T5G
MFR.Part #
TPLNZ8F5V1T5G
JLCPCB Part #
C41348291
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω DFN1006-2 Zener Diodes ROHS