BZX884-C22,315
MFR.Part #
BZX884-C22,315
JLCPCB Part #
C551225
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 20.9V~23.1V 20Ω 22V 250mW 50nA@0.7V DFN1006-2 Zener Diodes ROHS