PZU24B2L,315
MFR.Part #
PZU24B2L,315
JLCPCB Part #
C553675
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 23.72V~24.78V 24V 250mW 30Ω 50nA@19V ±2% DFN1006-2 Zener Diodes ROHS