TP8.0SMDJ58CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C53100661
Description
-55℃~+150℃ 58V 5uA 71.2V 85.5A 8kW@10/1000us 93.6V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS