TP8.0SMDJ28CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C53260929
Description
-55℃~+150℃ 176.2A 28V 35.8V 45.4V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS