SMCJ100CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SMCJ100CA
JLCPCB Part #
C53260887
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 123V 162V 5uA 9.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS