PESD3V3U1UT-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD3V3U1UT-TP
JLCPCB Part #
C2835449
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 0.7pF 100W@8/20us 23V 3.3V 4A@8/20us 5.6V 80nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS