TPGC12CPG
MFR.Part #
TPGC12CPG
JLCPCB Part #
C53340948
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 0.35pF 12V 13V 18A@8/20us 200nA 22V 400W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS