SMD0805-020-33V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-020-33V
JLCPCB Part #
C42924281
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2.2mm 200mA 20ms 3.5Ω 33V 400A 500mA 500mW 650mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS