SL0420-2R2M
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SL0420-2R2M
JLCPCB Part #
C22463806
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 4.5A 58mΩ 5A ±20% SMD,4.5x4.1mm Inductors (SMD) ROHS