SMD150L-36V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD150L-36V
JLCPCB Part #
C19108406
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 100A 230mΩ 350mΩ 36V 3A 2920 Resettable Fuses ROHS