SMD0805-004-30V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-004-30V
JLCPCB Part #
C50766769
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 140A 150mA 1Ω 2mm 30V 3Ω 40mA 500mW 500ms 0805 Resettable Fuses ROHS