SMD0805-110-12V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-110-12V
JLCPCB Part #
C22435711
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5mm 100A 12V 2.2A 2.2mm 210mΩ 300ms 600mW 60mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS