SMD0805-020-13.2V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-020-13.2V
JLCPCB Part #
C2833620
Description
-40℃~+85℃ 100A 13.2V 200mA 3.5Ω 500mA 500mW 650mΩ 8s 0805 Resettable Fuses ROHS