SL1206200-16V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SL1206200-16V
JLCPCB Part #
C50766782
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.6mm 16V 28mΩ 2A 3.2mm 4A 4mΩ 50A 1206 Resettable Fuses ROHS